Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Uwaga! W związku z działaniami prewencyjnymi (COVID-19), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników i funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG, uprzejmie informujemy o ograniczeniu przyjmowania interesantów w komendzie oddziału w Przemyślu oraz w podległych placówkach. Zachęcamy do korzystania z środków komunikacji elektronicznej. - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Uwaga! W związku z działaniami prewencyjnymi (COVID-19), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników i funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG, uprzejmie informujemy o ograniczeniu przyjmowania interesantów w komendzie oddziału w Przemyślu oraz w podległych placówkach. Zachęcamy do korzystania z środków komunikacji elektronicznej.

17.03.2020 Hieronim Szelęgiewicz

Uwaga!  W związku z działaniami prewencyjnymi (COVID-19), w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników i funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG, uprzejmie informujemy o ograniczeniu przyjmowania interesantów w komendzie oddziału w Przemyślu oraz w podległych placówkach. Zachęcamy do korzystania z środków komunikacji elektronicznej.

do góry