Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Kradzione silniki z łodzi motorowych zatrzymane na granicy w Korczowej

Na przejściu granicznym w Korczowej Straż Graniczna zatrzymała pięć silników zaburtowych do łodzi motorowych, pochodzące z kradzieży w Norwegii. Łączna wartość silników przekracza 50 tys. zł.

Spotkanie przedstawicieli służb granicznych trzech krajów

19 września br. delegacja Bieszczadzkiego Oddziału SG uczestniczyła w trójstronnym Spotkaniu Pełnomocników Granicznych Rzeczypospolitej Polskiej, Republiki Białoruś oraz Ukrainy. Celem spotkania były uzgodnienia dotyczące wzajemnej współpracy służb granicznych sąsiadujących ze sobą państw w aspekcie ochrony granicy państwa oraz sprawnej odprawy podróżnych w przejściach granicznych.

Pakunki, prezenty, a między nimi… skradzione motocykle warte 100 tys. zł.

Na przejściu granicznym w Medyce funkcjonariusze SG ujawnili próbę wywozu czterech motocykli skradzionych w miniony weekend na terytorium Niemiec. Częściowo zdemontowane pojazdy usiłowali wywieźć na Ukrainę obywatele tego kraju.

Łodziami przerzucał migrantów przez kanał La Manche, wpadł na granicy w Medyce

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Medyki zatrzymali 34-letniego Ukraińca podejrzewanego o przerzut imigrantów z Francji do Anglii. Od dłuższego czasu był w zainteresowaniu Interpolu, władze Francji wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Wyrzucili z międzynarodowego pociągu pakunki z nielegalnymi papierosami

W minioną niedzielę funkcjonariusze Straży Granicznej z Medyki i Straży Ochrony Kolei podczas patrolu szlaku kolejowego Przemyśl – Medyka zatrzymali mieszkańca Przemyśla, który zbierał pakunki z nielegalnymi papierosami wyrzucone z międzynarodowego pociągu. Zatrzymano również pasażera pociągu , który dokonał wyrzutu.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Informacje dla podróżnych i przewoźników

Linki do serwisów zewnętrznych

do góry