Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Skradzione w Holandii luksusowe BMW zabezpieczone w Budomierzu - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Skradzione w Holandii luksusowe BMW zabezpieczone w Budomierzu

13.02.2018 A.M.

Na przejściu granicznym w Budomierzu zabezpieczono BMW 420d Gran Coupe o wartości 180 tys. zł. Samochód został skradziony dwa tygodnie temu na terenie Holandii.

  • luksusowe BMW zatrzymane w Budomierzu
    luksusowe BMW zatrzymane w Budomierzu
  • luksusowe BMW zatrzymane w Budomierzu
    luksusowe BMW zatrzymane w Budomierzu

We wtorek 13 lutego do odprawy granicznej na przejściu granicznym w Budomierzu zgłosił się 34 – letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna podróżował samochodem marki BMW 420d Gran Coupe (r. prod. 2016). Strażnicy graniczni podczas przeprowadzonej kontroli legalności pochodzenia pojazdu ustalili, że samochód został skradziony na terytorium Holandii dwa tygodnie temu. Od tego też czasu BMW było poszukiwane przez Interpol. Wartość pojazdu oszacowano na 180 tys. zł.

Sprawa zostanie przekazana do dalszego prowadzenia funkcjonariuszom policji z KPP w Lubaczowie.

Zatrzymane BMW jest najdroższym samochodem zabezpieczonym w tym roku przez funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG. Od początku 2018 r. na przejściach granicznych będących w zasięgu działania BiOSG ujawniono 13 samochodów pochodzących z kradzieży o wartości ponad 600 tys. zł.

 

do góry