Najważniejsze
Rzucił wszystko i wyjechał w Bieszczady
Mł. chor. SG Paweł Wróblewski to funkcjonariusz z pasją. Służy w placówce SG w Stuposianach, a wolny czas poświęca na fotografowanie. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej galerii i spojrzenia na Bieszczady oczami funkcjonariusza.
Międzyresortowa wizytacja na polsko-ukraińskim odcinku granicy państwowej
Optymalizacja ruchu granicznego, ocena infrastruktury oraz wdrażanie nowoczesnych technologii były głównymi tematami wizytacji przejść granicznych na polsko-ukraińskim odcinku granicy państwowej.
Bieszczadzki Oddział SG pielęgnuje tradycje i rośnie w siłę
W komendzie BiOSG w Przemyślu uczczono pamięć patrona oddziału. Podczas apelu grupa nowo przyjętych funkcjonariuszy ślubowała strzec nienaruszalności granicy państwowej.
Skuteczne działania w zwalczaniu przestępczości samochodowej
W ostatnich dniach dzięki działaniom funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymano dwa skradzione samochody. Ich łączną wartość oszacowano na 235 tys. złotych.
Zmiana organizacji odpraw autokarów na wjazd do Polski w Medyce
Tymczasowa zmiana związana jest z przebudową budynku odpraw autokarów. Podejmowane prace docelowo przyczynią się do zwiększenia liczby odpraw, a nowa infrastruktura poprawi komfort przekraczania granicy.




