Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Wspólna akcja Straży Granicznej i Policji dała efekt w zatrzymaniu podejrzanych pojazdów

Tylko w ciągu jednego dnia (21 sierpnia) wspólne kontrole SG i Policji w okolicy m. Krosno doprowadziły do ujawnienia dwóch samochodów i motocykla co do których istnieje uzasadnione podejrzenie że pochodzą z kradzieży.

Polak podróżował skradzionym we Francji motocyklem. Usiłował wyjechać nim na Ukrainę

W niedzielę (18 sierpnia) w godzinach popołudniowych funkcjonariusze SG z przejścia granicznego w Krościenku udaremnili wyjazd z Polski na Ukrainę motocykla pochodzącego najprawdopodobniej z kradzieży we Francji.

„Częściowo” wynosił skradziony motocykl

Na przejściu pieszym w Medyce strażnicy graniczni ujawnili obywatela Rumunii, który w bagażu podręcznym usiłował wynieść na Ukrainę części ze skradzionego motocykla marki BMW. Ustalono, że pojazd utracony niedawno na terytorium Niemiec poszukiwany jest m.in. przez Interpol.

Zatrzymano mercedesa wartego 140 tys. złotych

Na przejściu granicznym w Korczowej funkcjonariusze SG zatrzymali mercedesa z przerobionymi numerami VIN. Pojazdem wartym ok 140 tys. złotych kierował 25-letni Ukrainiec.

Odprawa graniczna w Bieszczadach

W dniach od 8 do 10 sierpnia w okolicach Wołosatego w Bieszczadach prowadzona była odprawa graniczna poza czynnymi przejściami granicznymi. Ponad 1600 turystów skorzystało z możliwości przekroczenia granicy i odwiedzenia atrakcyjnych turystycznie okolic po obu stronach polsko-ukraińskiej granicy.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Informacje dla podróżnych i przewoźników

do góry