Straż Graniczna Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Nawigacja

Najważniejsze

Ratowali życie i zdrowie osób uczestniczących w wypadkach

W ostatnich dniach funkcjonariusze Straży Granicznej z Wetliny i Sanoka interweniowali ratując zdrowie i życie osób poszkodowanych w wypadkach.

Zatrzymano kolejny transport suszu tytoniowego

Funkcjonariusze SG z Rzeszowa – Jasionki, po raz kolejny w tym tygodniu zatrzymali kierowcę, który w samochodzie przewoził krajankę tytoniową bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Susz miał posłużyć do produkcji nielegalnych papierosów, które miały zostać odsprzedane z zyskiem.

Nielegalni imigranci z Wietnamu zatrzymani w Bieszczadach

Funkcjonariusze SG z Ustrzyk Górnych zatrzymali 4 ob. Wietnamu, którzy nielegalnie przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski. Zatrzymano także kierowcę pojazdu, ob. Ukrainy, który miał dowieźć imigrantów do Niemiec.

Bieg sztafetowy Straży Granicznej „Wokół Niepodległej”

W 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości Straż Graniczna organizuje bieg sztafetowy „Wokół Niepodległej”. Funkcjonariusze i pracownicy Straży Granicznej będą biegli wzdłuż polskiej granicy nieprzerwanie przez 18 dni, pokonując dystans ok. 3600 km.

Przewoził samochodem prawie 200 kg krajanki tytoniowej do produkcji papierosów

Funkcjonariusze SG z Rzeszowa – Jasionki zatrzymali mieszkańca województwa śląskiego, który przewoził w samochodzie prawie 200 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Z tytułu niezapłaconego podatku Skarb Państwa straciłby 156 tysięcy złotych.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz Miesiąc i Rok

Wybierz Dzień

Polecamy

Informacje dla podróżnych i przewoźników

do góry